середа, 17 січня 2018 р.

Вибір професії
          Учні 9-А класу уже сьогодні замислюються над вибором професії. Це дуже складне запитання, адже батьки мають свої мрії та сподівання, а діти (досить часто) – зовсім інші. Але найчастіше буває так, що ще в 9 класі і сам не знаєш, чого хочеш у майбутньому.
     Обираючи професію, ми хочемо, щоб вона була пристойною, високооплачуваною, можливо, і модною. Але не всі думають про те, щоб майбутня робота приносила тобі задоволення.
     Згадується твір, вивчений нами цього року, Григорія Сковороди «Бджола та Шершень». Ми говорили про ідею сродної праці і потроху почали замислюватись про те, що хотілося б працювати і насолоджуватись цим процесом. Мудра Бджола живе, радіючи праці. Геній і філософ Г. Сковорода досить просто повідав нам про ще складні для нас речі.
     17 січня ми відвідали Смілянський міськрайонний центр зайнятості. Вже ця перша зустріч наштовхнула нас на певні думки. Можливо, ще не всі серйозно поставились до проблеми вибору майбутньої професії, але всі замислились про це після цікавої екскурсії.
     Сподіваємось, що такі зустрічі обов’язково допоможуть нам стати тими, хто у майбутньому здійснить свою професійну мрію і цим самим принесе користь і собі, і державі.
Яблонська Дарина,

учениця 9-А класу
Немає коментарів:

Дописати коментар